PROFESJONALNE KURSY WŁOSKIEJ GOŚCINNOŚCI I KULTURY ŻYWIENIA

Gerini

NASI PARTNERZY, PRODUCENCI - 100% WŁOCHY

Początki historii Gerini
Od masarni w sercu Toskanii do ustrukturyzowanego przedsiębiorstwa przetwórstwa mięsa i produkcji więdlin, farmy i tej samej skrupulatnej dbałości o jakość wyrobów i procesów przetwórstwa. Historia związana z terytorium i cenną tradycją rodzinną, która do dziś stanowi nasze najcenniejsze dziedzictwo.

Jakość certyfikowana
Historia wyrobu i jego jakość to decydujące aspekty. Ale to certyfikacje nadają temu wszystkiemu obiektywizmu. Dlatego też zainwestowaliśmy w procesy i systemy, które potwierdzają jakość naszego mięsa i naszych wędlin.

Mięsa
Korzenie i serce naszej produkcji. Jakość mięsa, proces uboju i dojrzewania są podstawą naszej ścieżki produkcyjnej. Proces, który zaczyna się od selekcji zwierząt a kończy na najlepszych technikach uboju z myślą o wzmocnieniu i podkreśleniu właściwości mięsa.

Wędliny
Wszystkie wędliny powstają w oparciu o konkretną recepturę, która została opracowana na przestrzeni lat i była strzeżona jak prawdziwy skarb przedsiębiorstwa. Wielkie klasyki - takie, jak Prosciutto Toscano DOP czy Finocchiona IGP – ale również wędliny jak przykładowo Salamino di Cinghiale czy słynna Sbriciolona Toscana. Cały świat smaków do odkrycia, który lepiej niż słowa opisze to, co najlepsze w naszej ofercie.

gerrini
gerrini
gerrini

A&M WŁOCHY

Kontakt

Adres:

Plac Jana Pawła II 10
34-100 Wadowice

Kontakt:

Poniedziałek - Piątek
od 1100 do 1700

Telefon:

608 678 794

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się
Polityka cookie