PROFESJONALNE KURSY WŁOSKIEJ GOŚCINNOŚCI I KULTURY ŻYWIENIA

PIVOESAN

NASI PARTNERZY, PRODUCENCI - 100% WŁOCHY

Nasza historia
Przedsiębiorstwo rolne „Piovesan Stefano e Massimo" powstaje na początku lat 70-tych z woli Virginio Piovesan, który postanowił porzucić pracę barmana w Harry’s Bar w Wenecji, aby oddać się swojej wielkiej pasji: rolnictwu. Uprawa pierwszych hektarów winnicy przynosi od razu znakomite rezultaty, również dzięki aluwialnej glebie obfitej w osady wapienne, która stanowi podstawowy warunek uprawy winorośli i produkcji doskonałych win.

Z biegiem lat oddanie tej tradycji przechodzi na synów założyciela, Stefano i Massimo, którzy nadal wierzą w swoją małą rzeczywistość zlokalizowaną w miejscowości Vallio di Roncade (TV). Obecnie dwaj synowie, Mattia i Federico, prowadzą przedsiębiorstwo wraz z ojcem Stefano przyczyniając się do jego rozwoju z entuzjazmem i w duchu innowacyjności. Oprócz modernizacji łańcucha produkcyjnego w celu połączenia nowych technologii ze starymi przyzwyczajeniami oraz produkcji nowych, wykwintnych win, ich dążenia zmierzają ku coraz szerszej dystrybucji, również na rynkach międzynarodowych.

Nasze wina
Nasz asortyment win to wynik miłości do ziemi i pasji do tradycji. Zachowujemy smaki naszych terenów wybierając te rodzaje winogron, które oddają ich tożsamość w produktach, które łączą w sobie historię, strukturę i elegancję. Aby zachować pierwotne właściwości owocu, wolimy zbierać kiście przeważnie ręcznie poddając je obróbce zaraz po sortowaniu, ponieważ strategia naszej firmy nie opiera się na ilości, ale na produkcji starannie wyselekcjonowanych win.

pivoesan
pivoesan

A&M WŁOCHY

Kontakt

Adres:

Plac Jana Pawła II 10
34-100 Wadowice

Kontakt:

Poniedziałek - Piątek
od 1100 do 1700

Telefon:

608 678 794

Ta strona używa cookie

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Zgadzam się
Polityka cookie